Prodej ready-made společností


Nákup nových ready-made společností je vhodný zejména pro významnou úsporu času nutného pro vyřízení všech písemností na úřadech nebo v případě, že potřebujete začít velmi rychle podnikat. Založení společnosti je složitý proces vyžadující vložení vlastních prostředků do podnikání. Řešením je nákup ready-made společnosti.

Ready-made společnosti byly založeny za účelem jejich následného prodeje. Nemají žádné závazky ani pohledávky a jsou připraveny k okamžitému odkupu. Tyto společnosti nikdy nevykonávaly žádnou obchodní činnost. Základní kapitál se podle typu společnosti pohybuje od 1,- Kč u společností s ručením omezeným do cca 3.000.000,- Kč u evropských akciových společností. Výhodou těchto společností je zejména skutečnost, že při jejich pořízení nemusíte řešit záležitosti týkající se složení základního kapitálu, neboť zákonné požadavky na složení základního kapitálu byly vyřešeny již při založení společnosti. Ready-made společnosti nikdy nevykonávaly žádnou činnost. Garantujeme jejich právní i účetní čistotu.

Nabízíme zejména:

  • České společnosti s ručením omezeným – s.r.o.
  • Evropské společnosti – SE
  • České akciové společnosti – a.s.

Pozn.: ready-made společnosti jsou na vyžádání k dispozici i u většiny zahraničních registračních agentů v téměř každé destinaci (viz sekce Právní systémy a jurisdikce)