NÁVŠTĚVA UAE

25. 10. 2015
NÁVŠTĚVA UAE

Začátkem října tohoto roku jsme přijali pozvání od nejdynamičtější investiční skupiny na středním východě, společnosti ADS Securities, která poskytuje primárně finanční služby v oblasti obchodu s měnovými páry (FOREX), komoditami (CFD) a investičním zlatem.

Pozvánku přijal i náš obchodní partner Gwilym Sicobo (obchodní a investiční velvyslanec Seychel), který nás po celou dobu naší návštěvy doprovázel. Naše cesta směřovala přímo do srdce Abu Dhabi, kde nám zástupci ADS Securities prezentovali jejich služby a diskutovali jsme možnosti spolupráce. Cílem naší cesty bylo i setkání s několika regionálními korporátními providery a bankovními institucemi přímo v Dubaji.

Nedávno jsme Vás v našem článku informovali o plánu OECD, týkající se implementace globálního standardu automatické výměny informací o finančních účtech dle CRS (Common Reporting Standard). Ujistili jsme se, že UAE (Spojené arabské emiráty) nemají v dohledné době v plánu připojit se k tomuto programu a tedy vyměňovat automaticky informace o svých klientech, což považujeme za velmi zajímavou příležitost z hlediska bezpečnosti a anonymity vlastnictví.

Kaminari návštěva ADS Securities (Abu Dhabi)

Fotografie z návštěvy ADS Securities (Abu Dhabi), osoby na fotografii z leva:

Gwilym Sicobo (obchodní a investiční velvyslanec Seychel)
Lukáš Skalík (obchodní zástupce KAMINARI)
Iskandar Najjar (Managing Director, Head of Middle East, sales)
Amro Ali Al Awour (Senior Director, Government Relations and Protocol)
Yamen Makansi (Director – Sales, Mena)